COVID-19

Програма реабилитації після COVID-19

Чимало українців та друзів нашої країни котрі перехворіли на коронавірус, скаржаться на перепади температури та артеріального тиску, тривалу слабкість, підвищене серцебиття та пітливість, проблеми з диханням навіть при найменших навантаженнях. Такі симптоми можуть тривати кілька тижнів, а інколи і місяців.

Висококваліфіковані лікарі санаторію розробили та запровадили спеціальну лікувально-оздоровчу програму для тих, хто перехворів на цю недугу. Наші фахівці складуть індивідуальний план відновлення організму, підберуть саме ті процедури, котрі сприятимуть якнайскорішому поверненню пацієнта в форму, а також проведуть лікування у випадку загострення хронічних захворювань внаслідок впливу Коронавірусу.

У нас вам зроблять спеціальний масаж спини та грудної клітки для того, щоб легені, вражені цим вірусом за типом «матове скло», змогли відновитись і працювати на повну потужність.

Крім того, до ваших послуг сеанси лікаря -рефлексотерапевта, під час яких за допомогою впливу на активні точки нашого тіла відбувається стимуляція імунітету, покращення роботи внутрішніх органів, зменшення алергічних проявів, знімається больовий синдром.

Численні ванни, водні процедури, лікувальна фізкультура - все це активно сприятиме швидкій реабілітаціі та відновленню виснаженого боротьбою з коронавірусом організму.

Піші прогулянки в околицях Моршина теж сприятимуть зміцненню Вашого здоров‘я.

Моршин здавна відомий своїм цілющим повітрям, в кінці 19 століття тут лікувати легеневих хворих, в 30-х роках 20 ст., коли було збудовано санаторій «Мармуровий палац», сюди приїжджали високоповажні польські пани покращити стан свого здоров‘я.